• Detail firmy

Ibekov

Základní popis

Vyrábíme kliky, kování na dveře, ploty, brány, mříže, schodiště, zábradlí, vrata a další. Provozujeme kovářství, stavební zámečnictví, kovoobrábění, restaurátorství. Nabízíme zakázkovou výrobu dle požadavků zákazníka včetně návrhů, montáže a dodávky.

Adresa

Černuc 180
273 23 Černuc

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  48737810

Výrobky, činnosti

kovářství

Kontaktní osoba

Eva Böhmová - Jednatel

Mobil: 605 118 815
E-mail: ibekov@tiscali.cz
Další firmy v oboru

GREIF - AKUSTIKA, s.r.o.

Zabýváme se měřením hluku a akustickými studiemi pro firmy i fyzické osoby. Nabízíme výrobu a dodávku akustických zástěn, tlumičů hluku, akustických krytů, protihlukových dveří, tlumičů odfuku a mnoho dalšího. Nabízíme realizaci protihlukového opatření na klíč. Poskytujeme profesionální konzultace v oblasti měření a snižování hluku.

Pure Metal s.r.o.

Zabýváme se kovovýrobou a zámečnictvím. Vyrábíme ocelové, nerezové a hliníkové konstrukce, schodiště, zábradlí, brány, ploty mnoho dalšího dle Vašich požadavků. Nabízíme výrobky pro strojírenský, automobilový, potravinářský a chemický průmysl.

SAVEA spol. s r.o.

Zabýváme se výrobou vnitřního a vnějšího obložení, kompletními karosériemi pro kolejová vozidla, autobusy či užitková vozidla. Vyrábíme sklem - vyztužené plasty - laminátů a zajišťujeme kovovýrobu.