• Detail firmy

IB Mont s.r.o.

Základní popis

Vyrábíme laminátové, fóliové a dýhované zárubně a interiérové dveře. Provádíme montáž dveří a zárubní včetně poradenského servisu. Jsme schopni reagovat i na atypické dodávky dle požadavků zákazníků. Poskytujeme 4letou záruční dobu na zárubně.

Adresa

Nikolčice 295
693 01 Nikolčice

Okres: Břeclav
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29198283

Výrobky, činnosti

Vyrábíme laminátové, fóliové a dýhované zárubně

Kontaktní údaje

E-mail: ibmont@centrum.cz
WWW: www.ibmont.cz

Kontaktní osoba

Milan Skládany - Jednatel

Mobil: 724 290 628

Igor Bedřich - Jednatel

Mobil: 605 505 323
Další firmy v oboru

Stavím dům, a.s.

Nabízíme komplexní služby stavební firmy. Realizujeme rekonstrukce stavebních objektů, výstavbu rodinných domů, revitalizace bytových domů, dodatečné zateplení fasád, hodnocení energetické náročnosti budov, realizaci zpevněných ploch, demolice objektů, přepravu těžkých strojů, dodávku zakázkového nábytku, kuchyňských linek i vestavěných skříní na míru.

JAN SMUTNÝ - PRODEJ DŘEVĚNÝCH POLOTOVARŮ

Zabýváme se prodejem dřevěných polotovarů. Dodáváme obkladové a podlahové palubky, hoblované hranoly, terasovky, plotovky, hoblovaná prkna, OSB desky, vysušené truhlářské řezivo, spárovky a další.

POOR - TRADE, v.o.s.

Specializujeme se na dodávky stavebního a nábytkového kování či prodej domácích a zahradních potřeb. V našem sortimentu naleznete stavební kování, stavební závěsy, nábytkové kování, kuchyňské sady a soupravy nožů, zahradní potřeby, kuchyňské náčiní, nábytkové knopky a výsuvy, protiplechy, stavební bezpečnostní kování, kování pro tesaře, nářadí do lesa, nářadí na sníh, nábytkové úchytky apod.