• Detail firmy

IAA CZ, s.r.o.

Základní popis

Nabídka školení, konzultací a auditingu pro automotive. IAA CZ s.r.o. je mezinárodně orientovaná společnost s dlouholetou zkušeností v automobilovém průmyslu. IAA CZ s.r.o. je zaměřena na poskytování řešení v oblasti systémů a nástrojů kvality.

Adresa

.
282 01 Český Brod

Okres: Kolín
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27240614

Výrobky, činnosti

Nabídka školení,

konzultací a auditingu pro automotive.

Kontaktní údaje

Mobil: 604 128 007
E-mail: petr.talacko@iaa.cz
WWW: www.iaa.cz

Kontaktní osoba

Ing. Petr Talacko - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

UNO PRAHA spol. s r.o.

Nabízíme odborné vzdělávání v oblasti sváření plastů horkým vzduchem, horkým tělesem, extrudérem, elektrotvarovkou, horkým klínem a svařování plastů na tupo. Pořádáme certifikační zkoušky pro svářeče, instruktory, technology a certifikační zkoušky pro Evropské svářeče termoplastů. Provozujeme obchod, půjčovnu a servis svářečské techniky. Pořádáme kurzy vyššího svářečského personálu pro kovy.

Dana Vondrušková

Naše výtvarné studio je zaměřeno na ruční výrobu dekorací a dárkových předmětů z látky a papíru, textilních doplňků z merino vlny a hedvábí, originálních šperků, výrobků ze dřeva apod. Dále pořádáme různé workshopy a školení, kde Vás naučíme technikám patchworku, quiltingu, scrapbooku či barvení na hedvábí.

Ivana Vocílková

Nabízíme výuku a výcvik všech skupin pro získání řidičského oprávnění. V naší autoškole můžete získat řidičský průkaz na motocykly, osobní automobily, nákladní automobily, autobusy, traktory nebo vysokozdvižné vozíky. Zajišťujeme také profesní školení a kondiční jízdy.