• Detail firmy

I3 Partner, s.r.o.

Základní popis

Vývoj a výroba baterií a inovativních produktů pro videokamery, fotoaparáty a notebooky.

Adresa

Humna III 329
763 16 Fryšták

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28333233

Výrobky, činnosti

Vývoj a výroba baterií

inovativních produktů pro videokamery, fotoaparáty a notebooky

Kontaktní údaje

Mobil: 606 590 442
Mobil: +420 724 367 637
E-mail: info@hahnel.cz
WWW: www.hahnel.cz

Kontaktní osoba

Jiří Skalička - Jednatel

Další firmy v oboru

PMP Zlín, s.r.o.

Zabýváme se projektováním a montážemi EZS a EPS. Dodáváme kamerové a docházkové systémy, IT systémy, telefonní systémy, projekční techniku aj. Instalujeme počítačové sítě, systémy strukturované kabeláže, televizní a satelitní systémy. Provádíme ozvučení hal, sportovišť, bazénů, kin, ale i domácností. Více informací o činnosti firmy naleznete na našich webových stránkách.

RETON, spol. s r. o.

Prodej a opravy průmyslových LCD monitorů a obrazovek pro průmyslové aplikace, obráběcí stroje a bankomaty. Výroba a prodej ručně foukaného skla. Prodej lisovaného skla. Pískování skla a keramiky - logotypy, nápisy. Vlastní grafické studio.

GMC - měřicí technika, s.r.o.

Naše společnost je pokračovatelem obchodní činnosti v měřící technice. Společnost prodává měřicí a regulační techniku od renomovaných firem. Zboží, které naše společnost dodává, zahrnuje ucelenou škálu měřicí a řídicí techniky. Hlavními produkty jsou analogové a digitální rozváděčové přístroje, elektronické programovatelné napájecí zdroje aj. Kompletní sortiment najdete na našich www stránkách.