• Detail firmy

I.T.I. - Integrovaná technická inspekce spol. s r.o.

Základní popis

Certifikace systémů řízení,Certifikace a zkoušení výrobků,Inspekce technických zařízení, materiálů,Komplexní služby v oblasti BOZP

Adresa

Zelený Pruh 1560/99
140 02 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26427753
DIČ:  CZ26427753

Výrobky, činnosti

Komplexní služby v oblasti BOZP

Kontaktní údaje

Telefon: 296 374 851
E-mail: pha@itiv.cz
WWW: www.itiv.cz

Kontaktní osoba

Ing. František Kozubík - Jednatel

Mobil: 724 024 711
Další firmy v oboru

Brož Lakosilová s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti požární ochrany a bezpečnosti práce. Zajišťujeme školení PO a BOZP, odbornou přípravu preventistů PO, pravidelné prohlídky objektů, revize protipožárních zařízení, kotlů a tlakových nádob atd. Součástí služeb je rovněž poradenství a odborné konzultace v oblasti PO a BOZP. Seznam firem, které využívají našich služeb naleznete na webových stránkách firmy.

ŠVARCOVÁ ALENA Ing.

Poskytujeme poradenství zavádění systému managementu a ochrany životního prostředí pro firmy. Nabízíme školení systému managementu, školení interních auditorů, zavádění systémů environmentálního managementu, udržování systému managementu, školení EMS a systému managementu BOZP, poradenství při interních auditech či realizaci závěrečného poradenského auditu.

BOZPOTZ s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti financí, bezpečnosti a hygieně práce. Nabízíme poradenství v bezpečnosti a hygieně práce, rovněž služby soudního znalce BOZP a poradenství požární ochrany. Zajišťujeme také odborné finanční poradenství pro různé podnikatelské subjekty. Provádíme revize tlakových a plynových zařízení.