• Detail firmy

I.S.C. Sports, s.r.o.

Adresa

Turínská 1
100 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26450097

Výrobky, činnosti

Pořádání sportovních ,společenských akcí pro firmy

Společenské a kulturní akce.

Kontaktní údaje

Mobil: 603 230 781

Kontaktní osoba

Karel Bláha - Jednatel

E-mail: isc-sports@email.cz
WWW: www.isc-sports.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Doc. Ing. Miroslav Hájek, Ph.D.

Zajišťujeme zavádění nákladového účetnictví materiálových toků dle platných norem. Zpracování finanční analýzy Vaší společnosti. Zpracováváme nefinanční část výročních zpráv dle příslušných norem. Zpracováváme environmentální manažerské účetnictví, nebo účetnictví udržitelného rozvoje. Navrhujeme a zpracováváme propagaci firem v oblasti udržitelného rozvoje. Nabízíme vhodné veřejné podpory.

Qconex v.o.s.

Zaměřujeme se na služby v oblasti manažerského poradenství. Poskytujeme poradenství pro: zavedení systému jakosti, zavedení environmentálního systému řízení, zavedení systému řízení bezpečnostních rizik. Pořádáme školení a semináře.

PROMOTEAM s.r.o.

Činnost společnosti je zaměřena na pořádání společenských a kulturních akcí všeho druhu a na promotion aktivity, a to od ideového konceptu až po praktickou realizaci. Naší doménou je event marketing a management. Specializujeme se na módní přehlídky, plesy, slavnostní večírky, kongresy, tiskové konference, teambuildingy, dětské akce atd. Mezi další naše činnosti patří tisková a hudební produkce.