• Detail firmy

I.P.CONNECT, s.r.o.

Základní popis

Maloobchodní i velkoobchodní prodej spojovacího materiálu, železářského zboží, ochranných pomůcek a příslušenství. Široká nabídka pracovních oděvů. Záruka kamenného obchodu s odborným poradenstvím a internetový prodej. Vinný sklípek s prodejem vín.

Adresa

Matějova 129/2
408 01 Rumburk

Okres: Děčín
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25495798

Výrobky, činnosti

Ochranné pracovní pomůcky.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 412 331 108
Fax: +420 412 331 109
E-mail: info@connect-ip.cz
WWW: www.shop-connect-ip.cz

Kontaktní osoba

Iveta Vořechovská - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

LOGUP, spol. s r.o.

Firma je autorizovaným distributorem firmy SKF. Firma byla založena v roce 1992 jako velkoobchod a maloobchod s ložisky a souvisejícími produkty. Naše firma nabízí těsnění, ložiska, maziva, lepidla a tmely, nářadí, pojistky a pístní kroužky a speciální přísady do motorových paliv a olejů. Pro kompletní seznam našeho sortimentu navštivte naše webové stránky. Budeme se těšit na vzájemnou spolupráci.

Rock Empire s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem horolezeckých potřeb. Nabízíme horolezecké sedáky, lana, úvazky, karabiny, lezeckou obuv, přilby a další horolezecké potřeby. Také prodáváme a provádíme servis vybavení pro práci ve výškách. Poskytujeme revize techniky pro OOPP, poradenství a školení BOZP zaměřené na práci ve výškách.

VF.ELECTRIC s.r.o.

Specializujeme se na prodej elektroinstalačního materiálu, spotřebičů a elektroniky. Nabízíme nářadí, zahradní techniku, vybavení pro dům, navigaci, autopříslušenství, hodinářské zboží, bílá elektronika, hudební nástroje apod. Navštivte nás v našich kamenných prodejnách v Uhlířských Janovicích a Kolíně.