• Detail firmy

I N V E N T A , spol. s r.o.

Základní popis

Nabízíme zemní a stavební práce, autodopravu i zateplení budov. Provádíme zámkové dlažby, elektroinstalace a služby v oblasti kanalizace, voda i plyn.

Adresa

S. K. Neumanna 2708
530 02 Pardubice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  15050386
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stavební párce

Kontaktní údaje

Mobil: +420 464 625 601
E-mail: all@inventa-sro.cz
WWW: www.inventa-sro.cz

Kontaktní osoba

Ing. Miloš Culka - Jednatel

Miloš Culka - Jednatel

Josef Kubelka - Jednatel

Další firmy v oboru

Instalatérství Bidmon s.r.o.

Naše společnost Instalatérství Bidmon s.r.o. Vám nabízí instalatérské, topenářské a plynařské práce. Zajistíme instalatérské práce v budovách, instalace armatur a zařízení na budovách, vodoinstalatérství, vodovody, kanalizace, servis, strojovny a rozvody chlazení, solární kolektory, rekonstrukce koupelen a bytových jader na klíč a další. Neváhejte nás navštívit.

MEDIUM projekt v.o.s.

Zabýváme se projektováním a inženýrskou činností v oblasti kanalizací, vodovodů, plynovodů a horkovodů, včetně zajištění stavebního dozoru. Poskytujeme poradenské služby při žádostech o dotace.

Revize TZ Pardubice s.r.o.

Naše společnost zajišťuje revize, zkoušky a kontroly tlakových nádob, plynových zařízení, kotlů a tlakových zařízení včetně odstranění závad, které jsou při revizích zjištěny. Tlaková zařízení rovněž montujeme a zajistíme školení jejich obsluh. Dále nabízíme prodej kompresorů a sušiček vzduchu. Na našich webových stránkách naleznete podrobné informace o všech službách, které poskytujeme.