• Detail firmy

I.N.GLOBAL a.s.

Základní popis

Reklamní agentura

Adresa

Jílovská 1167/71a
142 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61058203

Výrobky, činnosti

Reklamní agentura

komunikační strategie mediální plánování věrnostní programy spotřebitelské soutěže direct marketing online marketing služby DTP a grafického studia tisková a filmová produkce POS materiály

Kontaktní údaje

Telefon: +420 296 359 237
Fax: +420 296 359 124
E-mail: Monika@inglobal.cz
E-mail: inglobal@inglobal.cz
WWW: www.inglobal.cz

Kontaktní osoba

Ing. Roman Pechaň - Člen představenstva

Ing. Pavel Kopačka - Předseda představenstva

Popelková Monika

Mobil: +420 296 359 237
E-mail: Monika@inglobal.cz
Další firmy v oboru

MKR GROUP - eu, s.r.o.

Společnost provozuje unikátní projekt Mobilbar. Jedná se o jedinečné luxusní mobilní zázemí pro váš EVENT, VIP, ROADSHOW, PROMOTION, PARTY, FIREMNÍ VEČÍREK, SVATBU atd. Díky své konstrukci a technologii je využitelný po celý rok a v jakémkoli počasí.

Under Pressure s.r.o.

Specializujeme se na reklamu a marketing. Nabízíme kompletní full servis. Zajistíme pro Vás eventy na objednávku dle Vašich přání a požadavků. Garantujeme kreativní a originální myšlení, individuální přístup a spokojenost s našimi službami.

CTECH s.r.o.

Ctech s.r.o. je technologická firma, která zajišťuje komplexní marketingové strategie, tvorbu kreativních návrhů, grafiky, tvorby webů, přes tvorbu hudby, video spotů, video prezentací, a to vše s využitím moderních technologií, včetně 3D vizualizací, animací a dalších. Jsme schopni prakticky veškeré projekty připravit a zpracovat pod jednou střechou, což je pro naše klienty vysoce efektivní.