• Detail firmy

I.m.P.

Základní popis

Prodej počítačových komponentů, PC sestav, notebooky, monitory, tiskárny, LCD monitory. Provádíme renovaci laserových a inkoustových tonerů.

Adresa

Příkop 6
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  68133464

Výrobky, činnosti

Výroba razítek.

Zaměřujeme se na výrobu a prodej razítek COLOP a MODICO. Nabízíme tonery, počítače, notebooky, komponenty, tablety a příslušenství. Zajišťujeme kopírky, tiskárny, reproduktory, sluchátka, web kamery a mobilní telefony.

Kontaktní údaje

Telefon: 545 175 362
Mobil: 602 773 557
Fax: 545 217 601
E-mail: info@impshop.cz
WWW: www.impshop.cz

Kontaktní osoba

Pavel Horák - Jednatel

Další firmy v oboru

Tomáš Locker - Servis notebooků a PC

Kompletní IT servis. Zajišťujeme instalaci, správu a servis počítačových sítí pro malé a střední firmy. Opravujeme notebooky a počítače, sestavujeme nové počítače, profylaxe hardware/software. Provádíme upgrade starších počítačů, odvirování, opravy mechanických součástí notebooků a počítačů a mnoho dalšího. Mimo jiné zajišťujeme i dodávku kvalitních tonerů do tiskáren

COMPUS

Specializujeme se na nadzemní bazény a dodávku kompletního příslušenství k bazénům. Zajišťujeme servis výpočetní techniky a poskytujeme bezdrátové internetové připojení. Nabízíme stolní a karetní hry, spotřební elektroniku, kancelářskou techniku, prezentační techniku či pokladní systémy. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Počítače 1024

Zabýváme se prodejem, servisem a opravami počítačů, notebooků, tabletů, monitorů. Dodáváme počítače nové i repasované. Nabízíme komponenty a příslušenství pro PC, software, spotřební materiál. Zajišťujeme instalace domácích sítí, vyčištění, přeinstalace či odvirování PC. Věnujeme se rovněž tvorbě webových stránek. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.