• Detail firmy

I.K.auto,s.r.o.

Základní popis

Firma, která nabízí kompletní servis vozu od nákupu až po prodej, včetně zajištění veškerých servisních úkonů.

Adresa

Ladislava Zápotockého 2341
272 01 Kladno

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26170108
DIČ:  CZ26170108
Rok založení:  2000
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- nabízí kompletní servis vozu od nákupu až po prodej, včetně zajištění veškerých servisních úkonů. Poskytujeme služby (zajištění servisu, jednání s pojišťovnou, vyřizování formalit na registru vozidel, agendy týkající se provozu vozidla).

Kontaktní osoba

Ing. Karel Pek - Jednatel

Mobil: +420 603 853 801
E-mail: kpek@ikauto.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

UNO PRAHA spol. s r.o.

Nabízíme odborné vzdělávání v oblasti sváření plastů horkým vzduchem, horkým tělesem, extrudérem, elektrotvarovkou, horkým klínem a svařování plastů na tupo. Pořádáme certifikační zkoušky pro svářeče, instruktory, technology a certifikační zkoušky pro Evropské svářeče termoplastů. Provozujeme obchod, půjčovnu a servis svářečské techniky. Pořádáme kurzy vyššího svářečského personálu pro kovy.

KERAMIKA - Andreas

Tradiční výrobce české keramiky nabízí originální reklamní a dárkové předměty, vyráběny ručně, klasickými starými metodami. V naší nabídce naleznete: různá zvířátka, květináče, svícny, zvonečky, srdíčka, anděle, kasičky, cedulky, aromalampy, vánoční dekorace a mnoho dalšího - kompletní sortiment naleznete na webových stránkách firmy.

Kompresory Vzduchotechnika s.r.o.

Dodáváme kvalitní automatizační techniku, jednoúčelové stroje a nářadí. Nabízíme kompresory, pneumatické nářadí, potrubní rozvody, maziva a maznice, zařízení pro úpravu vzduchu, separátory pro vodu a olej, cyklické odlučovače, válce a ventily, měřící techniku a mnoho dalšího.