• Detail firmy

I.J.CAPITAL s.r.o.

Základní popis

Bezpečnostní agentura Imperium Guard se zabývá bezpečností nočních klubů, kabaretů, diskoték, osobní ochranou, pořádáním festivalů a koncertů, zabezpečováním objektů a staveb a bezpečnostím poradenstvím již řadu let.

Adresa

Mezibranská 1579/4
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28926013

Výrobky, činnosti

Bezpečnostní agentura Imperium Guard se

zabývá bezpečností nočních klubů, kabaretů, diskoték, osobní ochranou, pořádáním festivalů a koncertů, zabezpečováním objektů a staveb atd.

Kontaktní údaje

E-mail: Imperium@email.cz
WWW: www.imperiumguard.cz

Kontaktní osoba

Iveta Matějková - Jednatel

Mobil: +420 774 608 368
E-mail: iveta.matejkova@seznam.cz
Další firmy v oboru

DUX Praha, s.r.o.

Specializujeme se na kompletní servis v oblasti ochrany majetku a osob. V rámci bezpečnostních služeb zajišťujeme ostrahu objektů, osob či různých kulturních a společenských akcí. Dále pak nabízíme recepční, detektivní a kurýrní služby, ale i úklid a jiné služby spojené se správou nemovitostí. Součástí naší činností jsou rovněž převozy peněz a cenných zásilek. Vše zařídíme rychle a spolehlivě!

ANFIT s.r.o.

Vyrábíme zařízení pro ochranu informací, realizujeme komplexní zabezpečení místností. Dodáváme komplexní systémy i individuální licence pro šifrování mobilní komunikace. Zabýváme se dodávkou, montáží a servisem elektronických zabezpečovacích systémů, elektronické požární signalizace, kamerových systémů, přístupových a docházkových systémů. Nabízíme termovizní měření pro kontrolu zateplení.

MAMBA v.o.s.

Naše společnost zajišťuje komplexní servis v oblasti ostrahy objektů a recepčních služeb. Dodáváme čipové systémy pro identifikaci osob a automobilů, přičemž využíváme vstupní turniketové systémy, které mohou být napojeny na obsluhu závory. Grafiku čipových karet Vám navrhneme nebo je potiskneme dle Vašeho návrhu.