• Detail firmy

I.D.Architektura s.r.o.

Základní popis

I.D. Architektura. Od roku 1992 se věnujeme architektonickým studiím, s projektům pro realizace staveb a vlastním realizacím interiérů.

Adresa

U lužického semináře 99/22
118 00 Praha 1 - Malá Strana

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29136407
DIČ:  CZ29136407
  • Služby

Výrobky, činnosti

Projekční a inženýrská činnost

Kontaktní údaje

E-mail: petrdomb@gmail.com
WWW: www.dombkova.cz

Kontaktní osoba

Petr Dombek

Mobil: +420 739 670 820
E-mail: petrdomb@gmail.com

Rostislav Černík - Jednatel

Ing. Ivana Dombková - Jednatel

Další firmy v oboru

Zámečnictví TOČIMON s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu, laserové pálení, stavební zámečnictví a nejrůznější stavební práce včetně zemních a terénních úprav. Zhotovujeme a dodáváme skleněné a kovové konstrukce, ploty a výplně plotů, zábradlí, venkovní a interiérová schodiště, kovový a nerezový nábytek, zděné ploty, dřevěné pergoly, zámkovou dlažbu a mnoho dalšího. Zajišťujeme komplexní správu a údržbu budov.

VÁCLAV BULÍK

Naše společnost poskytuje kompletní stěhovací a dopravní služby. Nabízíme vnitrostátní i mezinárodní autodopravu, stěhování firem, bytů i kanceláří, vyklízecí služby, dodávkovou autodopravu, stěhování těžkých břemen a klavírů, výstavbu sádrokartonových příček, výrobu a montáž nábytku apod.

DEMETRIUS INVEST s.r.o.

Zabýváme se stavební činností. Provádíme výstavbu a rekonstrukce rodinných domů a bytů v Praze a přilehlém okolí. Provádíme realizaci a zateplování fasád, zpevněných ploch, výstavbou komunikací z betonových dlažeb. Pracujeme s kvalitními materiály a máme dlouholeté zkušenosti.