• Detail firmy

I.C. Finance Corp.,s.r.o.

Základní popis

Společnost I. C. Finance Corp., s.r.o., se zabývá odkupem směnek, odkupem pohledávek, správou pohledávek a poradenstvím. Vše kdekoli na území ČR.

Adresa

Vojanova 1076/21
289 22 Lysá nad Labem

Okres: Nymburk
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27126803
Rok založení:  2004
  • Služby

Výrobky, činnosti

Odkup směnek a pohledávek

Kontaktní údaje

E-mail: pohledavky@finance-cz.com
WWW: www.finance-cz.com/

Kontaktní osoba

Jaroslav Tušek - Jednatel

Mobil: +420 774 001 531
E-mail: pohledavky@finance-cz.com
Další firmy v oboru

ANODA, s.r.o.

Specializujeme se na certifikovaná měření osvětlení, zpracování znaleckých posudků, studií, návrhů osvětlení, pasportů, generelů a koncepcí veřejného osvětlení a další. Zaměřujeme se i na osvětlení pracovišť, sportovišť a tunelů, denní osvětlení a zpracování dat.

Koordinátor BOZP - Barbora Jurčovská

Má nabídka zahrnuje službu odborně způsobilého koordinátora BOZP na staveništi, jak pro přípravné fáze projektů, tak pro samotnou realizaci stavby, včetně zpracování Plánu BOZP. Činnosti KOO BOZP se aktivně věnuji již od roku 2009. Pro podrobnější informace o mně, prosím navštivte mé webové stránky. V případě jakýchkoli dotazů mne neváhejte kontaktovat.

DU-MI CZ s.r.o.

Personální agentura DU-MI CZ s.r.o. poskytuje služby v oblasti lidských zdrojů a personální agendy. Pilířem naší činnosti je dočasné přidělení zaměstnanců. Nabízíme krátkodobý i dlouhodobý pronájem pracovní síly. Personální leasing zaměstnanců Vám ušetří náklady na personální, administrativní i mzdovou agendu. Zajišťujeme komplexní personální poradenství pro firmy i uchazeče o zaměstnání.