• Detail firmy

I.C.C. LIFT s.r.o.

Základní popis

Výtahy - revize vyhrazených zdvihacích zařízení, opravy, záruční a pozáruční servis, rekonstrukce a odstranění provozních rizik, montáže výtahů. Nabízíme prodej nových osobních a nákladních výtahů všech typů (lanové, hydraulické, panoramatické).

Adresa

Nádražní 301
349 01 Stříbro

Okres: Tachov
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29075254
DIČ:  CZ29075254
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Import
  • Export

Výrobky, činnosti

Montáže výtahů

Kontaktní údaje

Mobil: +420 722 194 974
E-mail: jaroslav.vancik@gmail.com
E-mail: icclift@gmail.com
WWW: www.icclift.com

Kontaktní osoba

Jaroslav Vančik - Jednatel

E-mail: jaroslav.vancik@gmail.com
Další firmy v oboru

Miroslav Navrátil

Zajišťujeme montáž, kompletní servis a pronájem kvalitních stavebních výtahů GEDA německé výroby, určených jak pro přepravu materiálu, tak i pro přepravu materiálu a osob. Stavební výtahy GEDA splňují náročné normy EU a jsou schváleny a certifikovány pro provoz v ČR. Využití nacházejí především na stavbách, při rekonstrukcích, opravách střech a fasád domů. Jejich předností je úspora času a peněz.

Bestlift, spol. s r.o

Zabýváme se výstavbou, modernizací, montáží a servisem výtahů, eskalátorů a travelátorů. Dodáváme elektrické lanové výtahy i hydraulické výtahy do bytových i nebytových objektů. Provádíme modernizace a kompletní výměny výtahů. V rámci servisu nabízíme opravy, provozní prohlídky, seřízení, mazání, čištění výtahů apod. Rovněž zabezpečujeme vyproštění osob, zvířat či nákladu z výtahu.

Výtahy Filipčík

Naše společnost nabízí dodávku, montáž, servis a revize výtahů. Dodáváme nové výtahy všech značek s konečnou povrchovou úpravou dle přání zákazníka. Provádíme částečné i kompletní renovace. Vhodné pro modernizace výtahů staršího data. Ke každému výtahu poskytujeme záruční servis. Individuálně sjednáváme i pozáruční servis. Servis a revize výtahů provádíme i u výtahů dodaných jiným dodavatelem.