• Detail firmy

I.BM-TRANS s.r.o.

Základní popis

Společnost Milan Baránek působí na trhu od roku 1999 a má celorepublikovou působnost.Nabízíme zemní a výkopové práce včetně odvozu suti a zeminy a dovozu stavebního materiálu. Zajišťujeme mechanizaci a autodopravu

Adresa

Drážďanská 72
400 07 Ústí nad Labem

Okres: Ústí nad Labem
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28722035

Kontaktní údaje

E-mail: info@mechanizacebaranek.cz
WWW: www.mechanizacebaranek.cz

Kontaktní osoba

MILAN BARÁNEK - Jednatel

Mobil: 7 750 052 239

Pobočky

MILAN BARÁNEK
Na Kohoutě 334/5
400 10 Ústí nad Labem

Okres: Ústí nad Labem
Kraj: Ústecký
cz Česká republika
Další firmy v oboru

ALVIAN MOST s.r.o.

Nabízíme komplexní zajištění jeřábové techniky nosnost 16 až 500 t. do výšky až 144 m, přepravu a dopravu nadměrných nákladů na území celé ČR. Zajišťujeme vysokotlaké mytí motorů a interiérů všech vozidel.

Academia Liberty s.r.o.

Zaměřujeme se na poskytování služeb v oblasti poradenství a vzdělávání. Působíme v oblasti návrhů a realizace rekuperací pro rodinné domy a realizujeme rekuperační jednotky po celé ČR. Provozujeme fotoateliér - focení dětí, svateb, těhulek a novorozeňat. Nabízíme služby v oblasti realit a finančního poradenství. Zajišťujeme služby autodopravy a spedice v rámci ČR i celého světa.

AUDO VIKTORIA s.r.o.

Zajišťujeme spedice vozidly z našeho vozového parku. Nabízíme přepravu velkoobjemovými návěsy. Provádíme servis nákladních a přípojných vozidel všech značek, diagnostiku a opravy. Nabízíme služby mezinárodní autodopravy, nadměrnou přepravu. Autorizovaný servis a prodej vozidel Iveco. Pronájem pracovní plošiny, jeřábnické práce.