• Detail firmy

I.B.S.A. - czech, s.r.o.

Základní popis

Poskytujeme ochranu osob - bodyguardy, ozbrojené doprovody, bezpečnostní převozy, ostrahu objektů, zajišťování a analýzu DNA, přepravu finančních hotovostí a cenin. Zajišťujeme kulturní, společenské, sportovní akce a detektivní služby.

Adresa

Poděbradská 88/55
198 00 Praha 9 - Hloubětín

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28195469

Výrobky, činnosti

Bodyguardy, ozbrojené doprovody, převozy.

Ostraha objektů,zajišťování a analýzu DNA,přepravu finančních hotovostí a cenin.Zajišťujeme kulturní,společenské, sportovní akce a detektivní služby.

Kontaktní údaje

E-mail: sekretariat@ibsa-czech.cz

Kontaktní osoba

Pavel Caprata - Jednatel

Telefon: 266 794 801
Mobil: 602 292 972
Mobil: 777 297 719
E-mail: ibsa-czech@ibsa-czech.com
E-mail: sekretariat@ibsa-czech.cz
WWW: www.ibsa-czech.com

. Chundela - Obchodní ředitel

Mobil: +420 777 292 971
Další firmy v oboru

PATRON-A s.r.o.

Poskytujeme detektivní a bezpečnostní služby. Nabízíme instalace, revize a servis zabezpečovacích systémů, fyzickou ostrahu osob a majetku, ostrahu průmyslových objektů, převoz zásilek hotovosti a cenin, detektivní sledování osob, zajišťování důkazních materiálů, prokázání nevěry a mnoho dalšího. Pořádáme také střelecké kurzy pro skupiny i jednotlivce. Umožňujeme také firemní akce na střelnici.

K+D Praha, s.r.o.

Naše společnost se věnuje kompletním úklidovým pracím a údržbě zeleně. Nabízíme pravidelné i jednorázové úklidy v nočních hodinách a údržbu zeleně dle požadavku klienta. Jde hlavně o sekání travních porostů, křovin, rizikové kácení stromů, atd. Při úklidu je zajištěno i čištění podlahy s pokládkou vosku. Zajistíme Vám zabezpečení staveniště i včetně její ostrahy. Zajišťujeme postavební úklidy.

DUX Praha, s.r.o.

Specializujeme se na kompletní servis v oblasti ochrany majetku a osob. V rámci bezpečnostních služeb zajišťujeme ostrahu objektů, osob či různých kulturních a společenských akcí. Dále pak nabízíme recepční, detektivní a kurýrní služby, ale i úklid a jiné služby spojené se správou nemovitostí. Součástí naší činností jsou rovněž převozy peněz a cenných zásilek. Vše zařídíme rychle a spolehlivě!