• Detail firmy

HZK audit s. r. o.

Základní popis

Nabízíme auditorské služby. Dále poskytujeme odborné daňové poradenství se zaměřením daně z přidané hodnoty a nemovitostí či přijmu právnických osob.

Adresa

Kvítková 4703
760 01 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  65277597

Výrobky, činnosti

Auditorské služby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 577 583 220
E-mail: hzk.audit@zln.cz
WWW: www.hzkaudit.cz

Kontaktní osoba

Ing. MIROSLAV KOLB - Jednatel

Mobil: +420 605 887 155

Ing. HANA KREJČIŘÍKOVÁ - Jednatel

Další firmy v oboru

Ing. Radovan Kojecký

Věnujeme se vedení účetnictví, zpracování mezd a daní pro malé a střední podniky, a to včetně poradenství ve všech zmíněných oborech. Zaměřujeme se na lokality Holešov, Zlín, Kroměříž a okolí.

PATAKI s.r.o.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti zpracování účetnictví a daní. Nabízíme vedení účetnictví a vedení mzdové agendy pro menší firmy a podnikatele. Zajišťujeme zpracování daňových přiznání a uzávěrek. Součástí poskytovaných služeb je i daňové a finanční poradenství. Působíme v Praze a ve Středočeském kraji. S vedením účetnictví máme dlouholeté zkušenosti, neváhejte se na nás obrátit i vy!

Ing. Roman Ševčík

Specializujeme se na tvorbu uživatelských aplikací v Excelu na míru včetně programování VBA. Nabízíme komplexní ekonomické služby, vedení daňové evidence, účetnictví, mzdy, poradenství a další. Zabýváme se vypracováváním kompletních akreditačních žádostí u MŠMT k pořádání rekvalifikačních kurzů.