• Detail firmy

Hyský Vladimír, Mgr., advokát

Základní popis

Advokátní kancelář Hyský Vladimír Mgr.

Adresa

Revoluční 762/13
110 00 Praha 1 - Staré Město

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  17006911
DIČ:  CZ6806040901
Rok založení:  1995
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby pro bytová družstva a spol. vlastníků

Poskytujeme komplexní právní služby se zaměřením na bytové právo pro společenství vlastníků, bytová družstva i pro nájemce.

Kontaktní údaje

E-mail: akhysky@quick.cz
WWW: www.akhysky.com

Kontaktní osoba

Mgr. Vladimír Hyský - Majitel

Mobil: +420 602 415 867
E-mail: akhysky@quick.cz
Další firmy v oboru

SPRÁVA FIREM PRAHA s.r.o.

Specializujeme se na vytváření, nákup a prodej ready made společností připravených k podnikatelským aktivitám. Věnujeme se založení firem na klíč - akciové společnosti, s.r.o., offshore společnosti, asistované založení s.r.o. Zaměřujeme se na poskytnutí virtuálního sídla a kanceláří firem. Poskytujeme služby vedení podvojného účetnictví, mzdového účetnictví a daňové evidence.

GENIUS AF LTD

Naše služby jsou zaměřeny na dvě oblasti, a to na registrace společností v Anglii a vedení účetnictví. V souladu se zákony pomáháme podnikatelům s vyhledáním optimálního daňového prostředí a odstraněním případných překážek, tak aby ve svém podnikání neprodělávali, ale vydělávali.

SPZ Servis, s.r.o.

Naše společnost Vám pomůže s administrativou spojenou s vozovým parkem. Zastupujeme klienty na institucích zabývajících se evidencí motorových vozidel, jako jsou dopravní inspektoráty, magistráty, stanice STK apod. Zajišťujeme registrace vozidel, registrace STK, kompletní SPZ servis, sjednání povinného ručení, vyřazení vozidel, výpisy dat z registru vozidel, vyřízení ekologické plakety atd.