• Detail firmy

Hynek SMOLÍK

Základní popis

Zabýváme se tvorbou www stránek, aktualizací a údržbou webových stránek, webdesignem, grafikou (loga, letáky, pozvánky, svatební oznámení)

Adresa

Korunní 1065/107
130 00 Praha 3 - Vinohrady

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48078816

Výrobky, činnosti

webdesign, grafické práce

Zabýváme se tvorbou www stránek, aktualizací a údržbou webových stránek, webdesignem, grafikou (loga, letáky, pozvánky, svatební oznámení), programováním webových aplikací, instalací a následnou administrací internetových obchodů

Kontaktní údaje

E-mail: hsmolik@hs-webdesign.cz
WWW: www.hs-webdesign.cz

Kontaktní osoba

Hynek Smolík - Majitel

Mobil: +420 724 918 696
Další firmy v oboru

Studio Spirála s.r.o.

Zaměřujeme se na vše, co Vám pomůže v přímé komunikaci mezi Vámi a Vašimi zákazníky. Navrhujeme a vyrábíme kovové či dřevěné stojany a promo stánky, prezentační stojany i stánky, dárkové předměty, prodejní ostrovy tištěné vůně a světelnou reklamu. Specializujeme se na voňavý aroma marketing. Zabýváme se výrobou rozkládacích stánků.

Michaela Hejdušková

Zabýváme se reklamní činností. Realizujeme venkovní řezanou reklamu, outdoorovou reklamu, velkoformátový tisk a výrobu všech druhů samolepek - na zeď, na auto, polepy výloh, hasičské, neonové, reflexní a další.

TLAMA design

Zabýváme se provozem grafického a tiskového studia. Nabízíme ofsetový a digitální tisk, grafické zpracování, tvorbu logotypů, obalů, propagačních a reklamních předmětů. Specializujeme se na tvorbu corporate identity.