• Detail firmy

Hynek Novotný 1

Základní popis

Nabízíme více jak 800 druhů vín skladem. Provoz vinotéky. Prodáváme víno a destiláty z Moravy, Francie, Chile a Itálie. Poradíme s nákupem vína, připravíme degustaci a dárkové balení. Podporujeme gastro zařízení - vinné lístky, rozvoz, atd. Vinotéka.

Adresa

Žitavská 158/47
460 01 Liberec XI - Růžodol I

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  86820958
  • Služby

Výrobky, činnosti

Dárkové balení

Kontaktní údaje

Telefon: +420 485 101 486
Mobil: +420 608 305 000
E-mail: decante@decante.cz
WWW: www.decante.cz

Kontaktní osoba

Hynek Novotný - Majitel

Další firmy v oboru

EMDrinks

Zabýváme se velkoobchodním prodejem alkoholických i nealkoholických nápojů. Prodáváme rovněž exklusivní pastilky, extra virgin olivový olej a přírodní sirupy. Pro kompletní nabídku navštivte naše webové stránky.

Pivovar Lužiny, s.r.o.

Zabýváme se výrobou vlastního piva a provozujeme minipivovar. Nedílnou součástí výrobny je pivovarská restaurace, pivní bar a sezónní terasa, kde máte možnost si v létě vychutnat grilovaného masíčka či uzené klobásy. Poté Vás provedeme pivovarem, ukážeme výrobní proces a ochutnáte naše speciality. Snažíme se, aby si zákazníci pobyt u nás užili.

Ing. Jan Záruba

Zabýváme se dodávkou vybraných pochutin, vín, destilátů nebo dárkových předmětů. Jsme schopni dodat Vámi vybrané dobroty a pití na Vaše pořádané firemní či soukromé akce. Nabízíme vína z Moravy, vína ze zahraničí, destiláty či vinné mošty.