• Detail firmy

Hynek Král

Základní popis

Návrhy, projekce a realizace zahrad. Provádíme zámkové dlažby, palisády, odvodnění, zemní a výkopové práce, vodokanalizační přípojky a vrtání sloupků.

Adresa

Zichovec 21
273 74 Zichovec

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  18927092

Výrobky, činnosti

realizace zahrad

Kontaktní údaje

Mobil: 606 376 630
E-mail: hynekkral@hykra.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

HONDL GLOBAL SERVICES, a.s.

Zabýváme se službami v oblasti provozní správy nemovitostí, průmyslového úklidu, čištění a údržby zeleně. Provádíme generální úklidy, údržbu venkovních ploch, úklid bytových domů, služby průmyslového úklidu, generální úklid po stavbě, údržbu a zakládání zeleně, ostrahu objektů, dodávku hygienického servisu, realizaci hotelového servisu, deratizaci, dezinsekci, dezinfekci a mnoho dalšího.

Jiří Šafránek

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad, aranžování interiérů pro slavnostní a všední příležitosti. Provádíme montáže automatických závlahových systémů, dodávky pergol a zahradních altánů.

Helena Roubíčková Květiny LorDDekor

Provozujeme ateliér svatebních kytic, květinářství a zahradnictví v Praze a širém okolí. Navrhujeme a realizujeme svatební květinové výzdoby, květinové dekorace na stůl, květinové výzdoby hotelů, restaurací a firem, vytváření květinových věnců a rozvoz květin. Zajišťujeme udržovací zahradnické práce, sekání trávníků a porážení stromů pro soukromé zahrady i firemní prostory.