• Detail firmy

Hynek Heger

Základní popis

Nabízíme veškeré stavební práce a výstavbu rodinných domů na klíč, topenářské, vodoinstalační, zemní i výkopové práce a realizace obkladů i dlažeb.

Adresa

Opavská 386
793 68 Dvorce

Okres: Bruntál
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  18100171
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stavební práce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 554 745 662
Mobil: +420 777 287 703
E-mail: hynekheger@email.cz
WWW: www.hynekheger.cz

Kontaktní osoba

Hynek Heger - Majitel

Mobil: +420 777 287 703
Další firmy v oboru

Marek Soldán

Zaměřujeme se na navrhování a realizaci nábytku kompletně na zakázku dle Vašich individuálních přání. Zhotovujeme kuchyňské linky, vestavěné skříně, kancelářský nábytek, obývací stěny, koupelnový nábytek, postele a noční stolky, knihovny komody a také nábytek do dětských pokojů. Provádíme zednické práce, montáž sádrokartonu, drobné zednické práce včetně následujícího úklidu.

Ing. Jaroslav Menšík - GOODMEN

Specializujeme se na služby v oblasti topení, voda a plyn. Nabízíme servis, revize, opravy nebo kompletní realizace nových projektů jako jsou kotelny, výměníky, ústřední topení nebo kompletního technického zařízení budov.

Tomáš Paseka

Specializujeme se na realizaci střech na klíč včetně provádění nejrůznějších klempířských, pokrývačských a izolačních prací. Postavíme Vám středu od A do Z. Zabezpečujeme výrobu a montáž krovů, provedení izolací včetně nejrůznějších hydroizolačních služeb, pokrývání střech nejrůznějším materiálem dle Vašeho výběru, montáž klempířských prvků apod. Zajišťujeme také tesařské práce na zakázku.