• Detail firmy

Hynek Fiřtík

Základní popis

restaurace - kapacita 90 míst - letní terasa kapacita 50 míst - latinskoamerická kuchyně - možnost pořádání firemních akcí, catering

Adresa

Boloňská 310
109 00 Praha 10 - Horní Měcholupy

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  71631801
  • Služby

Výrobky, činnosti

Pohostinství, catering

Kontaktní údaje

Telefon: +420 602 329 795
Telefon: +420 271 960 785
E-mail: klub.varta@seznam.cz
WWW: www.k-v.cz

Kontaktní osoba

Hynek Fiřtík - Majitel

Mobil: +420 603 451 628

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

U Vejdů, s.r.o.

Rodinná restaurace v Praze na Vinohradech s možností pořádání rodinných oslav, firemních akcí a večírků. Zajišťujeme kompletní cateringové služby. Čepujeme české pivo a vaříme z kvalitních surovin.

Hotel Ostaš

Poskytujeme ubytování v centru hlavního města Prahy. Soukromý hotel nabízí ubytování pro jednotlivce i skupiny, jak v apartmánech, tak v jednolůžkových nebo dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky, můžete mít s sebou i svého psa. Výhodou je bezplatné parkování přímo před hotelem a snídaně formou teplého i studeného bufetového stolu. Prostory hotelu jsou nekuřácké.

DAVID PRAHA, s.r.o.

Restaurace Petřínské Terasy v Praze nabízí možnost pořádání firemních akcí, školení, seminářů, svateb nebo různých soukromých oslav. Využít můžete reprezentační prostory, restauraci Koliba s otevřeným ohništěm. 28km za Prahou směr Brno nabízíme prostory s využitím parcourové střelnice pro svatby, teambuilding a jiné akce společně s ubytováním v nedalekém hotelu.