• Detail firmy

Hynek Bechyně – poradce průmyslového pojištění

Základní popis

Nabízím Vám pojistné produkty z portfolia České pojišťovny - lídra trhu v oblasti pojištění průmyslu a podnikatelů. Nabídka pojištění je natok flexibilní, že pokryje potřeby průmyslových provozů i malých živnostníků.

Adresa

Česká pojišťovna, a.s. Obchodní agentura 940, Hráského 2231/25
148 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45842558
  • Služby

Výrobky, činnosti

Pojištění průmyslu a podnikatelů

Pojistné produkty, díky nimž je Česká pojišťovna dlouholetým lídrem v segmentu podnikatelského pojištění.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 773 050 602
E-mail: hynek.bechyne@ceskapojistovna.cz

Kontaktní osoba

Hynek Bechyně

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Karel Mařatka

Zajišťuji komplexní služby v oblasti pojištění - nabízím pojištění domácností, firem, vozidel, občanů. V pojištění občanů postupuji na základě finančního plánu. Věnuji se rovněž refinancování hypoték a úvěrů. Sjednávám zhodnocení investic. Doporučuji aktualizaci pojistek, tak aby aktuálně zajistily potřeby rodin v případě nenadálé události. Budování majetku - další možnost zajištění viz níže.

INPEMA s.r.o.

Naše rodinná firma má dlouholetou tradici v oblasti pojišťovnictví. Nabízíme pojištění v různých oblastech lidské činnosti. Zprostředkováváme pojistky u všech velkých pojišťoven v ČR. Součástí poskytovaných služeb je rovněž poradenská a konzultační činnost v tomto oboru. Kompletní nabídku pojištění naleznete na našich internetových stránkách.

SANZ Group Czech, s.r.o.

Naše společnost se zabývá realitní investiční činností, právními a finančními službami. Nabízíme investice do nemovitostí a podniků, okamžitý výkup nemovitostí za hotové, autorizovaný prodej ložisek, prodej dřevěných pelet a přířezů pro EURO palety. Rovněž nabízíme služby personální agentury, externí právní služby, komplexní odhady nemovitostí a finanční servis při nákupu a prodeji nemovitostí.