• Detail firmy

HynCo, s.r.o.

Základní popis

Inženýrské služby, pevnostní výpočty a analýzy, CAE, FEM, FEA, CFD, konstrukční služby, vývojové práce, materiálové inženýrství, kompozitní materiály,

Adresa

Svinětice 15
387 73 Bavorov

Okres: Strakonice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28287312
DIČ:  CZ28287312

Výrobky, činnosti

Inženýrské služby, pevnostní výpočty a analýzy.

Kontaktní údaje

E-mail: petr.hynek@composites.cz
WWW: www.composites.cz

Kontaktní osoba

Ing. Petr Hynek - Majitel

Mobil: +420 774 021 353
E-mail: petr.hynek@composites.cz
Další firmy v oboru

Trnka projekt s.r.o.

Nabízíme kompletní zpracování dotace Nová zelená úsporám a Kotlíkových dotací. Dále pro Vás rádi zpracujeme Průkaz energetické náročnosti budov, energetický audit nebo energetický posudek. V neposlední řadě se zabýváme projekcí - zpracujeme pro Vás projekty vzduchotechniky, vytápění, kanalizace. Působíme v Jihočeském, Plzeňském a Středočeském kraji, na Vysočině a v Praze.

Bc. Petr Holub - Dřevěné konstrukce

Realizujeme návrhy a výrobu dřevěných konstrukcí jako jsou dřevostavby a krovy. Nabízíme příprava výrobní dokumentace dřevostaveb, krovů, schodišť, pergol a dalších. Zajišťujeme přípravu šablon 1:1 pro výrobu schodišť.

Chemická obchodní společnost s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti úpravy a čištění technologických vod, a to od projekce, přes dodávky, až po servis. Navrhujeme optimální řešení na ochranu vody proti korozi, tvorbě usazenin či růstu biologie. Díky moderní technologii a postupům i dlouholeté praxi v oboru garantujeme dlouhou životnost Vašeho provozu a rychlou návratnost investic.