• Detail firmy

Hynčica, s.r.o.

Základní popis

Zajišťujeme přepravu nadměrných nákladů a věnujeme se nadrozměrné dopravě. Dodáváme hydraulické komponenty a systémy. Nabízíme sklápěcí hydrauliku a elektrohydrauliku. Specializujeme se na přepravu zemědělských a stavebních strojů podvalníky.

Adresa

K Vinici 1422
280 02 Kolín

Okres: Kolín
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28927630
DIČ:  CZ28927630
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Nadrozměrná přeprava

Spolehlivá přeprava nadměrných nákladů po ČR a Evropě. Nadrozměrná přeprava nákladů. Nadrozměrná doprava také speciálních mechanismů.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 321 768 144
Mobil: +420 602 391 921
E-mail: info@htsystem.cz
E-mail: hyncica@hyncica.cz
WWW: www.hyncica.cz
WWW: www.htsystem.cz

Kontaktní osoba

Jaromír Hynčica - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

František Sirotek

Nabízíme služby v oblasti prodeje, servisu a pronájmu mycí, úklidové a čistící techniky renomovaných výrobců. V našem sortimentu jsou Vám k dispozici vysokotlaké čističe, mycí boxy a mycí linky, průmyslové vysavače, čističe koberců, zametací stroje, profesionální a nano autokosmetika, odvlhčovače vzduchu, parní čističe apod. Ke všem strojům dodáváme nejrůznější volitelné příslušenství.

FERRO OK s.r.o.

Naší specializací je výroba, prodej, montáže a servis nejrůznějších jeřábů a zdvihacích zařízení. Nabízíme mostové, portálové, otočné, dílenské jeřáby a jeřábové dráhy. Zabýváme se realizací ocelových konstrukcí stavebních a technologických. Zajišťujeme servis a revize jeřábů, kompletní montáže a rekonstrukce jeřábů. Dodáváme náhradní díly a jeřábové komponenty od renomovaných výrobců.

Josef Votava - plošiny

Zajišťujeme pronájem vysokozdvižných a montážních plošin. Provádíme výškové a elektroinstalační práce. Součástí poskytovaných služeb je rovněž výstavba a údržba veřejného osvětlení. Na našich webových stránkách naleznete veškeré technické údaje plošin a ceník pronájmu plošin. Při dlouhodobých pronájmech nabízíme slevy. Neváhejte nás kontaktovat!