• Detail firmy

Hygienické služby, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme dezinfekci, dezinsekci a deratizace. Poskytujeme služby pro domácnosti, restaurace, stravovací a zdravotní zařízení, bytová družstva a firmy.

Adresa

Panuškova 1287/1
180 00 Praha 8 - Libeň

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28516940
  • Služby

Výrobky, činnosti

služby

Nabízíme dezinfekci, dezinsekci a deratizace. Poskytujeme služby pro domácnosti, restaurace, stravovací a zdravotní zařízení, bytová družstva a firmy.

Kontaktní údaje

Mobil: 732 230 111
Mobil: 731 118 508
E-mail: info@hygienicke-sluzby.cz
WWW: www.hygienicke-sluzby....

Kontaktní osoba

Petr Budina - Jednatel

Další firmy v oboru

Vlastimil Jirsák

Hlavním zaměřením naší firmy jsou služby v oblasti chemické a mechanické úpravy bazénové vody. Specializujeme se na provoz bazénové technologie a technologie pro wellness centra a SPA. Prodáváme bazénovou chemii a esence pro wellness centra a SPA. Součástí poskytovaných služeb je i pořádání různých školení a seminářů o bazénové problematice. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

AUTOMYČKA HOSTIVAŘ s.r.o.

Naše automyčka Hostivař poskytuje kompletní služby v oblasti čištění a ošetření aut. Nabízíme mokré a suché ruční mytí aut, čištění interiéru aut včetně možnosti čištění ozonem, tepování interiéru, čištění kůže aut, renovace laku vozidel, mytí dodávek a kompletní voskování aut. Každý měsíc přinášíme našim klientům zajímavé akce. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Petr Datel

Provádíme dezinsekce, deratizace a dezinfekce bytových i nebytových prostor, výrobních provozů, skladů apod.