• Detail firmy

HYDRODEM s.r.o.

Základní popis

Dodáváme chemikálie pro úpravu vody a zabýváme se její průmyslovou úpravou. Prodej chemických přípravků pro úpravny vody. Nabídka filtrací a chemie pro změkčovací stanice.

Adresa

Tichá 463
721 00 Ostrava - Svinov

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28587120
DIČ:  CZ28587120
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Import

Výrobky, činnosti

Chemické úpravny vody.

Dodáváme přípravky pro chemické úpravny vody, filtrace a chemikálie pro změkčovací stanice. Poskytujeme poradenství, servis a návrhy řešení.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 624 438
Mobil: +420 602 715 655
Mobil: +420 606 685 353
E-mail: hydrodem@hydrodem.cz
WWW: www.hydrodem.cz

Kontaktní osoba

Petr Demčák - Jednatel

Roman Demčák - Jednatel

Další firmy v oboru

TALPA - RPF s.r.o.

Naše společnost se věnuje výstavbě inženýrských sítí, bezvýkopovým technologiím, dodávkám a instalacím tepelných čerpadel a poskytováním služeb v oblasti řezání vodním paprskem. Kompletní informace o našich službách naleznete na našich webových stránkách. Většina našich činnosti ovlivňují životní prostředí, snažíme se proto ho co nejméně zatěžovat.

VIEGA s.r.o.

Zabýváme se výrobou instalační techniky, topných systémů, technologie lisování spojů. Dodáváme odvodňovací techniku, systémy plynových instalací, topné systémy, řešení pro pitnou vodu, předstěnovou techniku, uzávěry zpětného vzdutí, hlídače proudění vzduchu, plynové zásuvky, elektrické splachování, bezpečnostní lisovací systémy apod.

EKOMOR, s. r. o.

Dodavatel zařízení pro povrchové úpravy a zneškodnění průmyslových odpadních vod. Dodávky těchto celků zajišťujeme komplexně (tj. „na klíč“), od projekce přes zpracování výrobní dokumentace, výroby až po kompletní montáž zařízení.