• Detail firmy

HYDRO & KOV s.r.o.

Základní popis

Provádíme stavební, výkopové a zemní práce převážně vodohospodářského charakteru, odbahňování a revitalizace vodních ploch, rekultivace skládek, oprava hrází. Nabízíme výstavbu a opravy kamenných dlažeb, rybničních objektů, výrobu požeráků a česlí.

Adresa

Rybářská 801
379 01 Třeboň

Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27720161
DIČ:  CZ27720161

Výrobky, činnosti

Pilařská výroba

Kontaktní údaje

Telefon: +421 384 722 033
Fax: +421 384 722 033
E-mail: info@hydrokov.cz
WWW: www.hydrokov.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Ježek - Ředitel

Mobil: +420 602 100 052

Petr Ježek - Jednatel

Ing. Miroslav Ježek - Jednatel

Další firmy v oboru

DAICH spol. s r. o.

Společnost se zabývá stavební činností. Při realizaci staveb klademe důraz na minimalizaci vlivu stavebních prací na životní prostředí. Nabízíme zhotovení zemních protlaků a podvrtů pod komunikacemi, beranění štětových stěn a další. Dále zajišťujeme nakupování kovového odpadu od firemních zákazníků a provozujeme recyklační dvůr. Najdete nás v Táboře. Jsme tu pro Vás.

Stavební huť Slavonice, spol. s r.o.

Hlavním zaměřením naší společnosti jsou restaurátorské práce, které jsou prováděny v souladu se současnými nároky na obnovu památkově chráněných kulturních památek. Kromě stavebních prací, které zahrnují rekonstrukce, štukatérství, kominictví apod., se zabýváme i truhlářskou, tesařskou, zámečnickou a kovářskou výrobou, dále zajišťujeme čalounické služby. V neposlední řadě se věnujeme projektování.

CEDRO spol. s r.o.

Naše společnost zajišťuje výrobu paletových přířezů.