• Detail firmy

HYDAPRESS CZ, s.r.o.

Základní popis

Distribuce průmyslových hadic, hydraulických hadic, koncovek, hydraulického šroubení, rychlospojek, bezešvých trubek, přírub a přírubových koncovek,pryžových desek a podlahovin, po celé ČR.

Adresa

Humpolecká 13/1
586 01 Jihlava

Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29184134

Výrobky, činnosti

Distribuce průmyslových hadic

hydraulických hadic, koncovek, hydraulického šroubení, rychlospojek, bezešvých trubek, přírub a přírubových koncovek,pryžových desek a podlahovin

Kontaktní údaje

Telefon: +420 775 726 161
Telefon: +420 567 212 671
Mobil: +420 722 079 052
Mobil: +420 608 079 052
E-mail: hrdlicka@hydapress.cz
E-mail: hydapress@hydapress.cz

Kontaktní osoba

Čestmír Hrdlička - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Pracovní stroje Teplice, spol. s r.o.

Návrh a výroba strojů s hydraulickým a pneumatickým pohonem. Hydraulické lisy, pneumaticko-hydraulické lisy, paketovací lisy, vulkanizační lisy na pásy a techniku, nosiče forem a přípravků, jednoúčelové stroje a lisy navrhneme podle zadání. Kompletní výběr lisů na našich webových stránkách. Možnost i on-line zadání hydraulického lisu. Neváhejte se na nás obrátit s Vašimi požadavky.

KTR CR, spol. s r.o.

Specializujeme se na výrobu komponentů pro přenos mechanické energie. Dodáváme hřídelové spojky, přírubové spojky, hydraulické chladiče, deskové chladiče, brzdové systémy, hydraulické brzdy, pojistné spojky, upínací pouzdra, držáky čerpadel, tlumící lišty, kloubové spojky, svěrné matice apod. Kompletní nabídku sortimentu naleznete v katalogu na našich webových stránkách.

Jaroslav Horák

Dodáváme vybavení pro autoservisy a pneuservisy. Nabízíme široký sortiment zvedáků (heverů), vyvažovaček, zouvaček, rovnaček, utahovaček, kompresorů, nářadí a mnoho dalšího. Zajišťujeme rovněž servis a revize veškerého vybavení autoservisů.