• Detail firmy

HUMMER PLUS spol. s r.o.

Základní popis

Zabýváme se zakázkovou a malosériovou kovovýrobou. Nabízíme služby uměleckého kovářství, kovoobrábění a stavebně montážních prací.

Adresa

Švermova 192
763 02 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25523708
DIČ:  303-25523708

Výrobky, činnosti

Kovovýroba

Kontaktní údaje

Mobil: +420 721 006 700
E-mail: kovoprace@seznam.cz
WWW: www.kovoprace.nafoceno.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Pečinka - Jednatel

Petr Baďura - Jednatel

Pavel Šimon - Jednatel

Petr Večeře - Jednatel

Další firmy v oboru

M K S TRADEC. spol. s r.o.

Zabýváme se CNC soustružením a frézováním, lisováním plechových dílů, svářením, dělením materiálu, mechanickým obráběním, montáží dílů a tvářením plastů. Lisování provádíme na CNC lisu, výstředníkových a hydraulických lisech. Náš výrobní program zahrnuje odlitky, výkovky, elektrické a elektronické komponenty. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich webových stránkách.

BÖHM IVO

Specializujeme se na zámečnickou činnost. Věnujeme se renovacím pro památkáře, kovářským pracím na zakázku, stavebnímu zámečnictví a dalším. Vyrobíme pro Vás ploty, brány, schodiště, konstrukce, stoly a stolky z kovu a další. Přizpůsobíme se Vašim individuálním požadavkům a přáním a objednanou zakázku provedeme od návrhu až po montáž.

Miroslav Liederhaus - Kovovýroba

Nabízíme kompletní kovaný sortiment včetně kombinace se sklem. Specializujeme se zejména na svítidla, interiérové doplňky a výrobu atypických produktů na zakázku.