• Detail firmy

Hubáček Regály s. r. o.

Základní popis

Zabýváme se prodejem regálových systémů. Provádíme montáže skladovacích technologií. Zajišťujeme odborné technické poradenství a revizní kontroly.

Adresa

Slavníkova 2357/9
169 00 Praha 6 - Břevnov

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28317980

Výrobky, činnosti

Zabýváme se prodejem regálových systémů.

Zabýváme se prodejem regálových systémů. Provádíme montáže skladovacích technologií. Zajišťujeme odborné technické poradenství a revizní kontroly regálových systémů.

Kontaktní údaje

E-mail: hubacek-regaly@email.cz
WWW: www.hubacek-regaly.cz

Kontaktní osoba

ZBYNĚK HUBÁČEK - Jednatel

Mobil: +420 608 830 863
Další firmy v oboru

K+D Praha, s.r.o.

Naše společnost se věnuje kompletním úklidovým pracím a údržbě zeleně. Nabízíme pravidelné i jednorázové úklidy v nočních hodinách a údržbu zeleně dle požadavku klienta. Jde hlavně o sekání travních porostů, křovin, rizikové kácení stromů, atd. Při úklidu je zajištěno i čištění podlahy s pokládkou vosku. Zajistíme Vám zabezpečení staveniště i včetně její ostrahy. Zajišťujeme postavební úklidy.

ZZ Star, s.r.o.

Poskytujeme bezpečnostní, detektivní a úklidové služby pro soukromou a firemní klientelu. Provozujeme hromadné garáže s nepřetržitou ostrahou. Provádíme stavební dokončovací práce včetně úklidu prostor, a to vnitřních i venkovních. Nabízíme služby technické správy nemovitostí včetně ostrahy objektů. Zajišťujeme jednorázové i pravidelné úklidy kanceláří a budov.

DUX Praha, s.r.o.

Specializujeme se na kompletní servis v oblasti ochrany majetku a osob. V rámci bezpečnostních služeb zajišťujeme ostrahu objektů, osob či různých kulturních a společenských akcí. Dále pak nabízíme recepční, detektivní a kurýrní služby, ale i úklid a jiné služby spojené se správou nemovitostí. Součástí naší činností jsou rovněž převozy peněz a cenných zásilek. Vše zařídíme rychle a spolehlivě!