• Detail firmy

Vlastislav Jon

Základní popis

Popis: Vyrábíme, montujeme okna a dveře, dřevěná eurookna, vchodové dveře, protipožární dveře s atestem a vnitřní obložkové dveře, vnitřní parapety, balkóny. Dodáváme žaluzie, půdní schody a přípravky na údržbu eurooken. Montujeme po celé České Repu

Adresa

Valteřice 101
512 36 Horní Braná

Okres: Semily
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  15601056
Počet zaměstnanců:  1019
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Truhlářství, podlahářství

Výroba ostatních výrobků stavebního truhlářství a tesařství

Kontaktní osoba

Vlastislav Jon - Majitel

Telefon: +420 481 584 243
Mobil: +420 602 184 918
E-mail: info@truhlarstvijon.cz
WWW: truhlarstvijon.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ProSpánek SE

Jsme specialistou v oblasti zdravého a pohodlného spánku. Na našem e-shopu www.ProSpanek.cz najdete širokou nabídku kvalitních ortopedických matrací, anatomických polštářů, lamelových roštů, postelí, lůžkovin a další doplňkových výrobků. Jako specializovaný prodejce Vám nabízíme levné i luxusní výrobky nejvyšší kvality v nejrůznějších provedeních. Rádi odborně poradíme a pomůžeme, navštivte nás.

DŘEVOOBCHOD - ČESKÁ LÍPA, s.r.o.

Zabýváme se prodejem dřevařského materiálu a doplňkového zboží. Náš sortiment zahrnuje: dřevěné desky, dřevěná okna a dveře, řezivo, hoblované produkty a nábytkové kování. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách. Velkoplošné materiály Vám nařežeme, desky naformátujeme a olepíme hrany. U nás zakoupené zboží Vám po domluvě také přivezeme. Pro více informací nás kontaktujte.

LAMA STONE s.r.o.

Specializujeme se na laserové gravírování a řezání organických materiálů. Realizujeme gravírování do dřeva, laserové gravírování kovů, laserové gravírování plastů, laserové gravírování kůže, řezání papíru laserem a gravírování skla laserem. Zabezpečujeme 3D obrábění laserem v kusové nebo sériové výrobě.