• Detail firmy

CD Group s.r.o.

Základní popis

Široký sortiment vnitřní dlažby, venkovní dlažby, a to jak levné tak i luxusní.

Adresa

Příkop 838/6
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63474115

Výrobky, činnosti

Levné dlažby

U nás najdete široký sortiment vnitřní dlažby, venkovní dlažby, a to jak levné tak i luxusní. Dále Vám nabídneme obklady do koupelny, obklady do kuchy

Kontaktní údaje

Telefon: 542 210 777
Mobil: 777 758 705
Mobil: 777 758 702
Mobil: 777 758 700
E-mail: info@levnedlazby.cz

Kontaktní osoba

František Duchoň - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

REKORAB s.r.o.

Nabízíme zednické, malířské, natěračské a sádrokartonářské práce. Provádíme pokládky dlažeb a obkladů, elektroinstalační práce, sádrokartonářské práce, ale i dle Vašich požadavků bourací. Jsme schopni dodat i projektové dokumentace nebo statické posudky.

KÁMEN design, s.r.o.

Specializujeme se na zpracování přírodního kamene. Dovážíme žulu, mramor, pískovec a onyx. Vyrábíme žulové kuchyňské desky, koupelnové desky, parapety, dlažby různých formátů, obklady stěn interiérů i exteriérů. Provádíme opravy, renovace a broušení podlah.

FINO-TRADE s.r.o.

Naše firma se dělí na dvě divize. Stavební divize staví v okolí Brna a po jižní Moravě všechny druhy pozemních staveb, zejména RD, firemní sídla, výrobní haly, komerční stavby atd. Poslední dobou se zaměřila na pasivní a nízkoenergetické stavby. Druhá naše divize vyrábí betonové zboží - ztracené bednění, zdicí tvárnice, příčkovky, stropní systém Trigon (skládané stropy), obrubníky a dlažby.