• Detail firmy

Rostislav Vocásek

Základní popis

Výroba netkaných textilií pro úklidové práce a obuvní průmysl.

Adresa

Ktová
512 63 Ktová

Okres: Semily
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  15635091
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Výroba netkaných textilií

Výroba netkaných textilií pro úklidové práce a obuvní průmysl.

Kontaktní osoba

Rostislav Vocásek - Majitel

Mobil: +420 602 121 301
E-mail: info@chlum.com
WWW: www.aratex.eu

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

PPHU AZTECA Bogdan Cybulski

AZTECA také přijímat individuální objednávky. Pleteniny z této společnosti se barví v nejlepších továrnách wykańczalniczych. Pokud tedy státní podnik uvažujete o koupi velmi kvalitní tkaniny za rozumnou cenu, to je již obeznámeni s nabídkou pleteného Azteca na internetových stránkách společnosti.

FRECOS spol. s r.o.

Nabízíme zušlechťování textilních a jiných materiálů. Různé technologie pro zajištění specifických vlastností produktů. Technologie se aplikují před jejich následným zpracováním v průmyslu gumárenském, stavebním, obuvnickém, galanterním, reklamním, oděvním, atd. Zajišťujeme technologie zátěrové, impregnační a laminaci materiálu. Neváhejte se na nás obrátit.

VKUS, v. d. Jičín

Zabýváme se výrobou instalatérské bandáže na studenou a teplou vodu. Instalatérské bandáže prodáváme v klubku 10 m dlouhém a 7 cm širokém za cenu 9,- Kč bez DPH. Zboží lze zaslat i na dobírku, balení obsahuje 100 ks. Dodáváme i bandáže v metráží o šířce 160 cm, určené např. pro čalounické práce, cena 20,- Kč/bm bez DPH. Při velkých odběrech poskytujeme slevu.