• Detail firmy

BURÁK trade, s.r.o.

Základní popis

Výroba a prodej dřevěných bytových doplnků a dekoračních upomínkových předmětů.

Adresa

Vrchlabská 792
514 01 Hrabačov

Okres: Semily
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27250059

Výrobky, činnosti

Výrobky ze dřeva a proutí.

Výroba a prodej dřevěných bytových doplnků a dekoračních upomínkových předmětů.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 481 543 951
Fax: +420 481 543 951
E-mail: burak@burak.cz
WWW: www.burak.cz/prezentace
Další firmy v oboru

ProSpánek SE

Jsme specialistou v oblasti zdravého a pohodlného spánku. Na našem e-shopu www.ProSpanek.cz najdete širokou nabídku kvalitních ortopedických matrací, anatomických polštářů, lamelových roštů, postelí, lůžkovin a další doplňkových výrobků. Jako specializovaný prodejce Vám nabízíme levné i luxusní výrobky nejvyšší kvality v nejrůznějších provedeních. Rádi odborně poradíme a pomůžeme, navštivte nás.

Stromkovická Pila

Specializujeme se na prvotní zpracování dřeva. Zabýváme se zpracováním dřeva a smrkové kulatiny, vyrábíme fošny, hranoly, latě, prkna a materiály pro stavby roubených chalup. Provádíme omítání a hoblování prken a impregnaci dřeva. Zajišťujeme výkup a pořez kulatiny.

Truhlářství Pavel Wagler

Na pile v Jiřetíně pod Bukovou Vám, kromě prodeje dřeva v různých formách: trámy, prkna, fošny, latě atd., nabízíme také zpracování Vámi dovezeného materiálu (maximální délka 10,5 m) a drobné tesařsko-truhlářské práce. Věnujeme se výrobě pergol, altánů, střešních vazeb, obložení domů, vrat, plotů, zahradního nábytku a dalších výrobků dle Vašeho přání.