• Detail firmy

Farma Hucul, s.r.o.

Základní popis

Ekologická farma s chovem huculských koní nabízí ubytování, vyjížďky a výuku jízdy na koních, dětské tábory či posezení v hospůdce.

Adresa

Vítkovice 92
512 38 Vítkovice

Okres: Semily
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45534918
Počet zaměstnanců:  1019
  • Služby

Výrobky, činnosti

Firemní akce.

Ekologická farma s chovem huculských koní nabízí ubytování, vyjížďky a výuku jízdy na koních, dětské tábory či posezení v hospůdce.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 481 582 033
Telefon: +420 481 582 819
E-mail: farma@hucul.cz
WWW: www.hucul.cz
Další firmy v oboru

SPORT BALKÁN s.r.o.

Sport Balkán - velké prostory bowlingu jsou ideální pro firemní večírky, akce, studentské či narozeninové párty. Kulečník, squash, stolní fotbal, bowling.

MARAIS, s.r.o.

Nabízíme služby reklamní agentury. Zajišťujeme kompletní servis v oblasti prezentace firem - reklamní kampaně, reklamní tiskoviny a akce. Organizujeme firemní akce a teambuildingy na míru, pronajímáme lodě a jachty po celém světě a zajišťujeme kapitánské a jachtingové kurzy.

Helena Bauerová - Ceresport

Zajišťujeme lukostřelnici, kurzy lukostřelby i firemní a sportovní akce s lukostřelbou. Provozujeme internetový obchod zaměřený na distribuci kompletního vybavení pro lukostřelbu. V nabídce naleznete lukostřelecké kuše, luky, šípy, praky, terčovnice a terče, vytahováky šípů, batohy na lukostřelecké vybavení, nářadí pro lukostřelce, lukostřelecké tréninkové pomůcky a mnoho dalšího.