• Detail firmy

MAGNUM Gastronomy, s.r.o.

Základní popis

Jsme schopni připravit rauty, bankety, garden party, plesy, servírovaná vícechodová menu s doprovodem moravských či světových vín...

Adresa

Kopečná 43
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28275012

Výrobky, činnosti

Catering

Jsme schopni připravit rauty, bankety, garden party, plesy, servírovaná vícechodová menu s doprovodem moravských či světových vín, svatební hostiny, narozeninové oslavy, sportovní akce, společenské akce, …

Kontaktní údaje

Telefon: +420 515 537 500
E-mail: info@borgoagnese.cz
WWW: www.borgoagnese.cz

Kontaktní osoba

Michal Prachař - Jednatel

Telefon: +420 603 583 280

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Saxos cz s.r.o.

Jsme výhradním dovozcem absolutní novinky v ČR a SR ve světě limonád LIFESTYLE DRINKU - MINTANINE. Kofeinová limonáda 3.0 obsahuje pouze přírodní guaranu a z 99,99 % ji tvoří organické látky. Osvěžující příchuť máty, limetky a citronu si okamžitě získá vaše chuťové buňky. MINTANINE je svým složením a chutí vhodná alternativa ke klasickým energetickým nápojům. Patentováno a vyráběno v Německu .

Jaroslav Hirš - barmanská show

Nabízím služby v oblasti pořádaní oslav a večírků včetně zajišťení kompletního servisu. Zajišťuji cateringové služby i hostesky. Zabývám se barmanstvím a realizuji vlastní barmanskou show na přání zákazníka při nejrůznějších příležitostech.

FOODEX s.r.o.

Nabízíme prodej kávovarů, nápojových i svačinových automatů. Dodáváme jídelní automaty, nápojové automaty, kapslové kávovary, kávovary na espresso apod. Poskytujeme pronájem kávovarů, kompletní nápojový catering, opravy a servis automatů a kávovarů, baristická školení. Soustředíme se zejména na Jižní Moravu, Zlínský kraj a Vysočinu.