• Detail firmy

HTC servis, s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se skladováním zboží, distribucí, logistikou a autodopravou. Distribuujeme krmiva pro psy a kočky, instantní polévky a těstoviny privátních z

Adresa

Vídeňská 264/120b
619 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27661008

Výrobky, činnosti

Logistické služby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 547 122 123
E-mail: htc@htcservis.cz
WWW: www.htcservis.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Hradešinský - Jednatel

Telefon: +420 774 405 900

TOMÁŠ TVRDOŇ - Jednatel

Mobil: +420 774 405 901
Další firmy v oboru

DOBROVOLNÝ, s.r.o.

Zabýváme se speciální přepravou v rámci vnitrostátní a mezinárodní přepravy. Provádíme přepravu nadrozměrných nákladů, těžkotonážní přepravu a přepravu těžkých nákladů. Zajistíme přepravní povolení, spediční činnost, doprovod nadměrných nákladů, průjezd přepravních tras nebo pojištění nákladů.

SEBUS s.r.o.

Zabýváme se autobusovou dopravou a nákladní kamionovou dopravou. Zajišťujeme přepravu osob po celé ČR i Evropě a pravidelnou linkovou dopravu v Jihomoravském kraji. Disponujeme moderním autobusovým vozovým parkem. Kamionová doprava je zajišťována tahači Scania. Fotografie autobusů a nákladních vozů naleznete na našich webových stránkách.

Ing. Roman Mendlík

Naše rodinná firma již od roku 1989 poskytuje komplexní služby v oblasti dopravy, logistiky a spedice. Specializujeme se na nákladní autodopravu s hmotností nákladů do 30 tun. V posledních letech se zaměřujeme především na přepravu nadrozměrných nákladů, a to po celé Evropě. Dále zajišťujeme přepravu osob, jak vnitrostátní, tak i mezinárodní. Díky letitým zkušenostem garantujeme 100% spokojenost.