• Detail firmy

HT GROUP, a.s.

Základní popis

zabývají dodávkami kompletních stavebních dílů případně subdodávkami stavebních prací jako montáže průmyslových hal, frézování vozovek nebo dodávkami podlahových systémů pro průmyslové objekty.

Adresa

Ríšova 2
641 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27747751

Výrobky, činnosti

zabývají dodávkami kompletních stavebních dílů

případně subdodávkami stavebních prací jako montáže průmyslových hal, frézování vozovek nebo dodávkami podlahových systémů pro průmyslové objekty.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 546 422 611
Fax: +420 546 217 663
E-mail: info@htgroup.cz
WWW: www.htgroup.cz/

Kontaktní osoba

Ing. Petr Hromek - Předseda představenstva

Ing. Jan Smola - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Ing. Simona Malá DaSi - jádrové vrtání a řezání železobetonu

Dříve jsme se specializovali na půjčování nářadí zn. HILTI a postupem času jsme začali provádět i specializované stavební práce, jako je jádrové vrtání a řezání železobetonu. Dále provádíme řezání stěnovou pilou do tloušťky stěny 530 mm. Pro vyříznutí větších betonových konstrukcí se používá lanová pila. Pomocí diamantového lana jsme schopni přeříznout třeba i mostní konstrukci.

HORTISCENTRUM s.r.o.

Projekce, realizace a údržba zeleně včetně terénních úprav a kácení stromů. Zahrada - zahrady na klíč, zakládání trávníků (trávníky), vodní plochy - jezírka, pergoly, závlahové systémy. Zahradní centra v Židlochovicích a v Čáslavi.

Reming spol. s r.o.

Zabýváme se zakázkovou kovovýrobou, výrobou z nerezu a výrobou hliníkových oken a dveří z německých profilů Wicona. Vyrábíme nerezová sklopná sedátka do kabin výtahů, komponenty k balícím a výrobním strojům, linkám a mnoho dalších produktů dle přání zákazníka. Jsme specialistou na ojedinělé konstrukce jako odjížděcí světlíky a otvírací střechy, pohyblivé dno bazénu a mnoho dalšího.