• Detail firmy

HSF Telekomunikace s.r.o.

Základní popis

Telekomunikační produkty a služby. ISDN, DSL, Bluetooth, WiFi, VoIP, VPN. Analogové, ISDN a VoIP telefony, ISDN ústředny, videokonference, atd.

Adresa

U Divadla 341
356 01 Sokolov

Okres: Sokolov
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26325365
  • Služby

Výrobky, činnosti

Telekomunikační produkty a služby.

Telekomunikační produkty a služby. ISDN, DSL, Bluetooth, WiFi, VoIP, VPN. Analogové, ISDN a VoIP telefony, ISDN ústředny, videokonference, atd. Porade

Kontaktní údaje

Telefon: +420 352 638 408
Telefon: +420 352 638 111
E-mail: metz@hsf.cz
WWW: www.hsf.cz

Kontaktní osoba

Ing Tomáš Metz - Jednatel

Další firmy v oboru

ASM spol. s r.o.

Poskytujeme komplexní řešení kamerových systémů, domovních videovrátných a LAN sítí. Dodáváme kamerové systémy, aktivní i pasivní síťové prvky, optické sítě, diskové systémy, optické moduly, přehrávače LAN, mobilní terminály, multifunkční servery, bezdrátové prvky WiFi, průmyslové ethernet switche, DIN napájecí zdroje a kabely, systémy domácí automatizace, průmyslové počítače apod.

Cenová kalkulačka tarifů

Cenová kalkulačka telekomunikačních služeb KOREKTEL/KALK poskytuje bezplatné, objektivní a aktualizované on-line srovnání cen telekomunikačních služeb pro jednotlivce a domácnosti nebo drobné podnikatele či malé firmy z pohodlí domova. Cenová kalkulačka KOREKTEL/KALK má k dispozici celkově 4 cenové kalkulátory zaměřené na: mobilní a pevné volání/tarify a mobilní a pevný internet.