• Detail firmy

HSF SYSTEM a.s.

Základní popis

Jsme spolehlivým generálním dodavatelem staveb. Zajišťujeme projekční práce a inženýrskou činnost. Zabýváme se developerskými aktivitami.

Adresa

Lihovarská 689/40A
718 00 Ostrava - Kunčičky

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25903101
DIČ:  CZ25903101
Rok založení:  2001
Počet zaměstnanců:  135

Výrobky, činnosti

Střešní a fasádní opláštění, ocelové konstrukce

Kompletní střešní a fasádní opláštění administrativních, komerčních a průmyslových objektů vč. rekonstrukcí. Ocelové konstrukce, hliníkové výplně otvorů a stavební materiál se zaměřením na tepelné izolace, hydroizolace střech a profilované plechy.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 700 660
Telefon: +420 595 226 360
Mobil: +420 605 227 260
E-mail: hsfsystem@hsfsystem.cz
WWW: www.hsfsystem.cz
Další firmy v oboru

Ing. Světlana Kravčenková

Specializujeme se na provádění energetických auditů. Zajišťujeme zpracování energetických průkazů a vydání energetických štítků.

Jaroslav Višňovský - Střechy na klíč

Zajišťujeme kompletní střechy na klíč. Realizujeme nové střechy i rekonstrukce a údržbu střech. Provádíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce, izolace plochých střech, vyrábíme klempířské prvky, dodáváme střešní materiály. Fotogalerii realizovaných zakázek naleznete na našich internetových stránkách.

FROLA spol. s r.o.

Specializujeme se na dodávky a montáž chladících a mrazících boxů, dodáváme rovněž chladírenské a mrazírenské dveře. Dále se zabýváme opláštěním průmyslových hal včetně výrobních prostorů. Zajistíme zpracování návrhů pro chladírenskou technologii, technickou pomoc při realizaci a odborné poradenství. Pro více informací navštivte naše webové stránky.