• Detail firmy

HSCZ, a.s.

Základní popis

Investiční skupina HSCZ se specializuje na investice a projekty v oblasti nemovitostí a činnosti spojené s jejich přípravou a následným provozem.

Adresa

Uhříněveská 364
252 43 Průhonice

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24240621
DIČ:  CZ24240621

Výrobky, činnosti

Investice a projekty v oblasti nemovitostí

Kontaktní údaje

E-mail: mbedrich@hscz.info
WWW: hscz.info

Kontaktní osoba

Martin Bedřich

Mobil: +420 702 205 636
E-mail: mbedrich@hscz.info

Pavel Mojžíš - Předseda představenstva

Ing. Josef Kurc - Člen představenstva

Vratislav Klíma - Člen představenstva

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

MARTIN SOMOL

Nabízíme kompletní paletový servis. Zajišťujeme výrobu dřevěných obalů, beden, podlážek, atypických palet a EURO palet. Provádíme také opravy palet. Dále poskytujeme pronájem skladových prostor, výrobních hal a odstavných ploch. Provádíme zemní práce.

M2 SECURITY s.r.o.

Jsme nejstarší a největší bezpečnostní služba na Kolínsku. Nabízíme komplexní služby v oblasti ochrany majetku a osob: ochrana firem i domácnostní, pořízení zabezpečovací techniky za výhodné ceny, montáž techniky, napojení na pult centralizované ochrany (PCO) s vlastní zásahovou jednotkou a následnou ochranu objektu 24/7, kamerové systémy a satelitní monitoring a ochranu vozidel.

APALUCHA, s.r.o.

Zabýváme se vedením účetnictví a zpracováním daňových příznání pro firmy i jednotlivce. Zpracujeme pro Vás přehledy pro zdravotní pojišťovny a úřady státní správy, věnujeme se i externímu zpracování mezd a kompletní účetní agendy. Vedeme účetnictví firmám v oblasti Kutná Hora, Kolín, Čáslav, Uhlířské Janovice a okolí.