• Detail firmy

HS - Pozemní stavitelství, s.r.o.

Základní popis

Provádíme sanace betonových, zděných konstrukcí za použití ucelených mat. systémů doplněných technologiemi- stříkané betony, vysokotlaký vodní paprsek, sanace ocelových prvků, nabízíme statické zajištění přepjatými lany, izolace chemickou injektáží

Adresa

Herčíkova 2480/10
612 00 Brno - Královo Pole

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  46343326
  • Služby

Výrobky, činnosti

Mikropiloty

Kontaktní údaje

Mobil: 731 151 422
E-mail: soukenik@hsps.cz
WWW: www.hsps.cz

Kontaktní osoba

Jiří Horák - Jednatel

Mobil: 731 151 421
E-mail: horak@hsps.cz

Ing. Karel Soukeník - Jednatel

Mobil: 731 151 422
E-mail: soukenik@hsps.cz
Další firmy v oboru

BENAX s.r.o.

Produkty ECODES pomáhají chránit Vaše zdraví. ECODES vyvíjíme, vyrábíme a distribuujeme jako bezchlorové dezinfekční prostředky. Pro vývoj a výrobu využíváme zkušeností a požadavků zákazníků s ohledem na způsoby využití a aplikací. ECODES dle inovativnímu složení, silnému a dlouhodobému účinku jsou bezkonkurenční. Nepoškozují povrchy, materiály a směsi.

ARCO IRIS s.r.o. - parní stroje a čištění

Od začátku vzniku se naše firma zabývá prodejem a servisem parních čističů. Nyní prodáváme i další profi čistících stroje, jako jsou parní a pěnové vysavače. V roce 2012 jsme činnost rozšířili o parní čištění aut, které provádíme buď u nás nebo u zákazníka. K naším službám jsme postupně zařadili také parní čištění a dezinfekci nákupních vozíků a mrazících boxů, a to nejen v ČR, ale i na Slovensku.

POLTECH Michał Piotrowski

Firma "POLTECH Michal Piotrowski," pokračuje činnost společnosti "POLTECH" založena v roce 1987 z iniciativy zaměstnanců Warsaw University of Technology. Tento závod v průběhu času se specializují na výrobu strojů a přístrojů pro potravinářský průmysl a zemědělské produkce.