• Detail firmy

HS Maschinenbau, s.r.o.

Základní popis

Zaměstnanci této firmy vyvinuli již více než 60 různých jednoúčelových strojů pro nejrůznější průmyslová odvětví. Většina těchto strojů pracuje mimo území České republiky.

Adresa

U Sudárny 434
373 41 Hluboká nad Vltavou

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25184415

Výrobky, činnosti

Vývoj,výroba jednoúčelových dřevoobráběcích strojů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 387 966 180
E-mail: info@hsmaschinenbau.cz
WWW: www.hsmaschinenbau.cz

Kontaktní osoba

Walter Heinz Schuhmann - Jednatel

Pavel Šimek - Manažer projektu

Mobil: +420 724 139 347
Další firmy v oboru

Jindřich Pulda

Zabýváme se prodejem, nákupem a dovozem dřevoobráběcích strojů. V naší nabídce máme i použité dřevoobráběcí stroje a nástroje, kotoučové a pásové technologie na kulatinu a další. K prodeji nabízíme i rozmítací, omítací a zkracovací pily nebo linky pro výrobu palet. Zaměřujeme se také na parketovací linky pro klasické a lepené parkety.

Karel Burian

Zabýváme se kovoobráběním. Provádíme broušení klikových hřídelí, válců a bloků na zakázku. Zajišťujeme rovněž opravy autodílů a výrobu jednoúčelových strojů.

Jihočeská strojírenská s.r.o.

Zabýváme se strojírenskou výrobou a kovovýrobou. Mezi naše hlavní činnosti patří sériová výroba kovových součástek, rotační obrábění a soustružení. Naše součástky vyrábíme převážně do kávovarů a pro automobilový průmysl. Spolupracujeme s českými firmami, velkou část našeho obratu však tvoří export součástek do zahraničí, převážně do Švýcarska.