• Detail firmy

HS Logic s.r.o.

Základní popis

Společnost HS Logic s.r.o. je obchodní a servisní firma zaměřená na dodávky širokého sortimentu výpočetní techniky a přidružených služeb.

Adresa

Čechova 1184/2
750 02 Přerov

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25882031
DIČ:  CZ25882031
Rok založení:  2001
  • Služby

Výrobky, činnosti

Správa sítí + outsourcing

- jsme specialisté na počítače, Vy se soustřeďte na Váš obor

Kontaktní údaje

Telefon: +420 581 276 268
Mobil: +420 775 040 054
E-mail: servis@hslogic.cz
E-mail: obchod@hslogic.cz
WWW: www.planetapc.cz
WWW: www.hslogic.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jan Strnad

Další firmy v oboru

Rostislav Faltýnek

Zabýváme se prodejem a montáží wifi, satelitní techniky a počítačů. Nabízíme opravy, servis a instalace počítačů. Zajišťujeme správu podnikových nebo soukromých sítí. Zaměřujeme se na programování webových stránek.

Roman Kováč - Antény a elektroinstalace

Specializujeme se na poradenství a realizaci v oblasti anténních, satelitních a zabezpečovacích systémů. Realizujeme instalace pozemního příjmu TV signálu, provádíme přechod z analogového na digitální vysílání, instalujeme satelitní přijímače, hlavní stanice společných televizních antén i rozvody bezpečnostní techniky, a to zejména pro Brno a okolí.

ENcontrol s.r.o.

Zabýváme se vývojem systému, který Vám vyřeší vysoké náklady na energie, poskytne pohodlí a co nejvyšší bezpečnost osob i majetku. Vybrat si můžete ze široké škály produktů, například: spínače, měřiče, detektory, centrální jednotky a veškeré příslušenství. V případě, že se nemůžete rozhodnout, systém si lze i pronajmout.