• Detail firmy

HS CONSULT, s.r.o.

Základní popis

Jsme projektová, dodavatelská a obchodní firma ve stavebnictví, nejširší nabídkou rodinných domů v systému betonových skořepinových tvárnic a vnitřního zateplení, inovativním přístupem, schopna vyhovět téměř všem potřebám našich zákazníků.

Adresa

Tř. Maršála Malinovského 722
686 01 Uherské Hradiště

Okres: Uherské Hradiště
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25555481
DIČ:  CZ25555481
Rok založení:  1999
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Projekce staveb

Projekce staveb, vnitřní zateplení, odborné poradenství v oblasti vnitřního zateplení, autorský a stavební dozor, 3D vizualizace.

Kontaktní údaje

E-mail: info@hsconsult.cz
WWW: www.hsconsult.cz

Kontaktní osoba

Pavel Slováček

E-mail: info@hsconsult.cz
Další firmy v oboru

HESCO s.r.o.

Nákup a prodej hutních materiálů. Výroba kontejnerů, rámových i trubkových lešení a ocelových konstrukcí. Nabídka plechů, jeklů, trubek, plochá a čtvercová ocel, profily I, IPE, U, UPE, úhelníky, rohože, roxor.

MAT-ES MAT s. r. o.

Firma se zabývá poradenstvím a prodejem materiálů pro elektro a stavebnictví. Elektroizolace, impregnační, lepící laky, pryskyřice, zalévací hmoty, tmely, smršťovací hadice, kabely, spojky, elektrické podlahové topení; reflexní tepelné izolace, parotěsné folie, bazénové plachty; obklady fasád- montované odvětrané fasády, vnitřní obklady, probarvené i foliované plastové palubky, plovoucí podlahy

ALUPRINT spol. s r.o.

Výroba a prodej etiket, štítků a samolepek z hliníku, pvc nebo papíru. Výroba hliníkových štítků a samolepek sítotiskovou metodou - tradice více než 15 let. Vyrábíme také nerezové štítky bez potisku s možností zaoblení rohů a připevňovacích otvorů.