• Detail firmy

Jiří Hrubý

Základní popis

Naší hlavní činností jsou nové elektroinstalace i rekonstrukce elektroinstalací v bytech, rodinných a bytových domech.

Adresa

Vodňanská 482
384 11 Netolice

Okres: Prachatice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  71949461

Výrobky, činnosti

Elektroinstalační práce

Nabízíme revize a opravy elektrických zařízení a elektromontáže. Provádíme také revize strojů a spotřebičů, montáže a opravy domácích telefonů, telefonních rozvodů. Zajišťujeme opravy a prodej PC a montáže elektronických zabezpečovacích systémů.

Kontaktní údaje

E-mail: ji.h@volny.cz

Kontaktní osoba

Jiří Hrubý - Jednatel

Mobil: +420 720 525 594
Další firmy v oboru

KOMI - ELEKTRO s.r.o.

Specializujeme se na dodávku a montáž elektroinstalace, slaboproudých zařízení včetně záručního i pozáručního servisu. Provádíme veškeré elektromontážní práce. Realizujeme i měření a regulace. Působíme v celém Jihočeském kraji, především v Českých Budějovicích.

ELEKTRO - TEL Radislav Homolka

Provádíme protlaky a řízené podvrty pod komunikacemi, kontroly kanalizací kamerou a její čištění. Vyvážíme domovních čističky odpadních vod, septiky, žumpy, ale vyvážíme a čistíme také lapoly. Nabízíme svařování polyetylenových potrubí. Dále provádíme zemní a výkopové práce, instalujeme kabelové přípojky, lokalizujeme poruchy na kabelech. Pracujeme zejména v Českých Budějovicích a jejich okolí.

Martinec a syn - elektroinstalace

Zabezpečujeme komplexní služby související s elektroinstalací, např. revize elektrických zařízení, instalaci elektrických topných systémů, využití LED svítidel, rekonstrukce elektroinstalací a další práce.