• Detail firmy

HRSTKA, spol. s r.o.

Základní popis

Stavební společnost. Provádíme komplexní stavební práce, rekonstrukce i novostavby. Nabízíme stavby rodinných domů, certifikované zateplovací systémy, fasády, lité samonivelační podlahy, strojní omítky, zámkové dlažby, oplocení, terénní úpravy atd.

Adresa

Medová 3613
276 01 Mělník

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27657159

Výrobky, činnosti

Stavební společnost.

Stavební společnost. Provádíme komplexní stavební práce, rekonstrukce i novostavby. Nabízíme stavby rodinných domů, certifikované zateplovací systémy,

Kontaktní údaje

E-mail: info@hrstka.eu
WWW: www.hrstka.eu

Kontaktní osoba

Petr Hrstka - Jednatel

Mobil: 603 474 394
Další firmy v oboru

ALUCA s r.o.

Nabízíme kompletní stavební činnost a projektovou dokumentaci. Stavíme rodinné domy na klíč. Zaměřujeme se na kompletní realizace střech na zakázku. Zhotovujeme šikmé a ploché střechy. Zajišťujeme hydroizolace podzemního zdiva, pokrývačské práce, klempířské práce, rekonstrukce bytových jader, bourací a zemní práce. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

STAVITELSTVÍ KROUTIL s.r.o.

Realizujeme stavby na klíč. Nabízíme kompletní stavební práce při výstavbě nebo rekonstrukci pozemních staveb různého charakteru. Projektujeme a realizujeme půdní nástavby a vestavby. Zajišťujeme kompletní projektovou a stavební dokumentaci. Provádíme regenerace rodinných i panelových domů. Realizujeme sádrokartonové konstrukce. Pokládáme zámkové dlažby.

Kossta Třebíz s.r.o.

Zabýváme se výrobou kvalitních dřevostaveb na klíč. Zajistíme Vám komplexní montáž domu na místě. Zajišťujeme výrobu a prodej bazénů, plastových jímek a vodoměrných šachet z polypropylenových desek. Nabízíme dopravu betonu či stavebního materiálu. Dále také zajišťujeme zemní práce a projekční činnost. Jsme prodejním místem čistíren odpadních vod. Provádíme zabudování, zapojení i servis čistíren.